• Sukcesy ogólnopolskie: laureaci i finaliści konkursu InstaLogik

27.03.2024

Z ogromną dumą przekazujemy informację o sukcesie naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik.To już V edycja konkursu, w którym bierzemy udział od 2018 r. W każdej nasi uczniowie odnieśli sukcesy. Z roku na rok zwiększa się liczba uczestników oraz laureatów i finalistów!
            Laureaci i Finaliści tegorocznej edycji:

• Alexander Andrusiv (4F) Laureat II miejsca,
              rugi wynik w dzielnicy Ursus - kategoria klasy 4
            • Kamila Klocek (5A) Laureatka III miejsca
            • Maria Rogowcewa (5A) Laureatka III miejsca
            • Emilia Biesiadecka (5C) Laureatka II miejsca
            • Tymon Ziniewicz (5D) Laureat II miejsca,
              ajlepszy wynik w Dzielnicy Ursus - kategoria klasy 5
            • Adam Kucharski (5E) Finalista na szczeblu ogólnopolskim
            • Alicja Chudyk (6A) Laureatka II miejsca,
              rugi wynik w Dzielnicy Ursus - kategoria klasy 6
            • Martyna Kacpura (6A) Finalistka na szczeblu ogólnopolskim
            • Mateusz Gadamski (6C) Laureat III miejsca.

Konkurs wpisany jest na listę konkursów punktowanych w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.
            Laureaci miejsc I - III uzyskują TRZY cenne punkty w rekrutacji.

Koordynatorem konkursu jest Anna Lewandowska.

Na zdjęciu 14 z 21 uczestników V edycji konkursu InstaLogik.

• #LaboratoriaPrzyszłości - marzec

27.03.2024

Zapraszamy do galerii zdjęć #LaboratoriaPrzyszłości.Tym razem prezentujemy rafę koralową wykonaną na zajęciach z wykorzystaniem długopisów 3D oraz breloczki, które projektowali uczniowie klas czwartych w ramach lekcji informatyki z rozdziału grafika. Świąteczne klimaty zapanowały również na zajęciach pozalekcyjnych z druku 3D.

• Uroczystość poświęcenia sztandaru i nadania imienia Szkole Podstawowej nr 360

11.03.2024

Dwa lata przygotowywaliśmy się do ważnego w historii naszej szkoły wydarzenia. Od 1 września 2023 roku z dumą nosimy imię Polskich Noblistek. W wyborze imienia uczestniczyła cała społeczność szkolna.

8 marca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość nadania imienia oraz przekazania sztandaru. Uroczystość pełna wzruszeń i podniosłych chwil. W kościele parafialnym Świętej Rodziny w Ursusie odprawiona została Msza św. z udziałem pocztów sztandarowych.  Dalsza część odbyła się w hali sportowej.

W wydarzeniu wzięła udział Ministra Edukacji Barbara Nowacka. W czasie uroczystości zastępca szefa Kancelarii Senatu Jarosław Stolarczyk odczytał list w imieniu marszałek Senatu Małgorzaty Kidawy- Błońskiej. Pani Dyrektor Szkoły Edyta Gawlicka odczytała list gratulacyjny od Prezydenta M. St. Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Po przemówieniach nadszedł czas na odsłonięcie tablicy pamiątkowej - do odsłonięcia poproszono Ministrę Edukacji Barbarę Nowacką, Panią Dyrektor Edytę Gawlicką oraz Burmistrza Bogdan Olesińskiego.

Po oficjalnej części odbyła się część artystyczna przygotowana przez naszych uczniów pod czujnym okiem nauczycieli. W samym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele klas, nauczyciele, pracownicy placówki oraz  zaproszeni goście:

Przewodnicząca Komisji Edukacji m.st. Warszawy Beata Michalec, zastępca burmistrza Wiesław Krzemień i Kazimierz Sternik, wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Ursus Anna Lewandowska i Maciej Jakaczyński, przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Ursus - Wanda Kopcińska, radny Kazimierz Markowski, dyrektor Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Robert Sagan, a także Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli w Ursusie.

Dziękujemy za obecność w tym ważnym dniu i zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.

• Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

04.03.2024

Lista nagrodzonych w Wojewódzkim konkursie plastycznym Polskie Noblistki - źródło inspiracji

Klasy VII - VIII