• Przedstawienie "Calineczka"

      18.06.2024

      Dnia 18 czerwca z okazji nadchodzącego zakończenia roku w naszej szkole odbyło się przedstawienie „Calineczka”. Aktorami biorącymi w nim udział byli nauczyciele z grupy teatralnej „Teatr z klasą” .Chociaż na chwilę mogliśmy przenieść się w piękny świat Calineczki i jej towarzyszy. Po występie gromkim oklaskom nie było końca.

     • II Świetlicowy Czwórbój Lekkoatletyczny

      18.06.2024

      4 czerwca 2024r. już drugi rok z rzędu w naszej szkole odbył się Dzielnicowy Świetlicowy Czwórbój Lekkoatletyczny. Udział w tych zawodach sportowych wzięli przedstawiciele klas 1-3 uczęszczający do szkół podstawowych w dzielnicy Ursus. Dziękujemy gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością oraz dopingowanie wszystkich zawodników. W szczególności dziękujemy Pani Annie Lewandowskiej Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Ursus m. st.Warszawy, Pani Anecie Wachnickiej Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy, Panu Michałowi Trawińskiemu Naczelnikowi Wydziału Sportu oraz Panu Mateuszowi Muszyńskiemu Inspektorowi Wydziału Sportu. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Bogdanowi Olesińskiemu za objęcie patronatem tego wydarzenia.

      Nagrody dla uczestników Czwórboju ufundował Wydział Sportu i Rekreacji dzielnicy Ursus.

      Dziękujemy za uświetnienie tego wydarzenia występem Klub SameJudo

      Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom ze szkół SP 2, SP 11, SP 14, SP 381 za zaangażowanie w to sportowe wydarzenie.

      Tym razem to nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce!

      Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowego ducha walki i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji zawodów. Do zobaczenia za rok!

     • Gratulujemy Laureatom!

      03.06.2024

      28 maja gościliśmy Laureatów „Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Polskie Noblistki - Źródło Inspiracji” oraz „Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie”.
      Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach organizowanych przez nas konkursów.
      Dziękujemy również opiekunom i nauczycielom, którzy wspierali uczestników tegorocznej edycji w przygotowaniach.
      W gali wręczenia nagród wzięły udział zastępczynie burmistrza Dzielnicy Ursus - Panie Anna Lewandowska i Aneta Wachnicka.

      Fot. Urząd Dzielnicy Ursus

  • Galeria zdjęć

    brak danych