• Sukcesy: LVI WOM - koszykówka, III miejsce!

19.01.2023

Zakończyły się zmagania w koszykówce chłopców o mistrzostwo Warszawy w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Ostatecznie nasza drużyna zdobyła III miejsce.

Wielkie brawa! Skład: Sergiej Drozdov, Piotr Skoczylas, Damian Wiórkiewicz, Toni Pham, Tomasz Zgorzelski, Maciej Szajniuk, Aleksander Zaremba, Tymon Zawisza, Dominik Tomaszek, Michał Pius, Jan Mateńko, Stanisław Bury.

19 stycznia
            Reprezentacja dzielnicy Ursus, drużyna z naszej szkoły dotarła do półfinałów LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce.

Rozpoczęły się finałowe rozgrywki w ramach WOM. W pierwszym dniu drużyna rozegrała zwycięski mecz z reprezentacją dzielnicy Ochota. Przegrała natomiast z drużyną ze Śródmieścia. Nasi uczniowie z drugiej pozycji awansowali do kolejnego etapu, gdzie zmierzyli się z najlepszymi koszykarzami z Białołęki i Ursynowa. Obie drużyny uległy reprezentacji Ursusa. W piątek kolejny dzień koszykarskich zmagań koszykarzy z SPnr360! Gratulujemy i trzymamy kciuki!