• XII Festiwal Oświatowy za nami

      22.09.2022

      Za nami XII Festiwal Oświatowy  i Piknik Naukowy w Parku Czechowickim. Mimo deszczowej aury, bawiliśmy się doskonale. Na stoisku naszej szkoły, pod hasłem: 
      Lekcja 1 Temat: ZIEMIA - MAMY WIELE DO ZROBIENIA! graliśmy w eko-warcaby i uczyliśmy się, jak wykorzystać surowce wtórne podczas zajęć kreatywnych. Dobrze było się spotkać, wymienić doświadczenia i zobaczyć, jak inni realizują edukację ekologiczną.

      Tradycyjnie już uczniowie klas piątych wzięli udział w konkursie dotyczącym bezpieczeństwa, a klasy muzyczne zaprezentowały swój program na scenie amfiteatru.

      Dzięki zaangażowaniu i wsparciu rodziców nasze stoisko pachniało soczystymi owocami i bakaliami. Mnóstwo osób sięgało po chrupiące warzywa i słodkie przekąski przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Było wesoło, kolorowo i smacznie.

     • Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej

      02.09.2022

      1 września to wyjątkowa data, radosna z powodu powrotu do szkoły, ale też smutna - tego dnia w 1939 r. wybuchła II wojna światowa.
      Przedstawiciele uczniów: Aleksandra Jarosz, Urszula Tarabasz, Alicja Targosz oraz Wiktor Górecki wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego - Martą Skrzypkowiak złożyli kwiaty i wzięli udział w uroczystościach dzielnicowych upamiętniających 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej.
      Cześć i chwała Bohaterom!

  • Galeria zdjęć

    brak danych