• XIII Festiwal Oświatowy

      26.09.2023

      W sobotę 23 września odbył się XIII Festiwal Oświatowy.

      Mieliśmy okazję zaprezentować naszą szkołę podczas pikniku w Parku Czechowickim. Klasy muzyczne tradycyjnie występowały na scenie ze swoim programem artystycznym, nauczyciele przygotowali atrakcje i aktywności na szkolnym stoisku, a reprezentacja uczniów klas V wzięła udział w konkursie dotyczącym bezpieczeństwa, w którym zajęła I miejsce!

      Było to dla nas wyjątkowe wydarzenie, bo świętujemy nadanie imienia szkole i po raz pierwszy dumnie występowaliśmy jako Szkoła Podstawowa nr 360 im. Polskich Noblistek. Cieszymy się, że tak dużo osób wstąpiło do naszego namiotu: dużym powodzeniem cieszyły się eksperymenty i doświadczenia, najmłodsi pisali piórem, starsi poznawali tytuły książek Olgi Tokarczuk i tworzyli kolaże, wszyscy smakowali pysznych lemoniad i koktajli.

      Dziękujemy rodzicom i uczniom za udział i wsparcie w organizacji. Mimo niesprzyjającej pogody było bardzo miło spotkać się i poczuć jedną drużyną.

      Ewa Szyszko

     • Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

      04.09.2023

      4 września również w tym roku dopisała pogoda i wszyscy: uczniowie, nauczyciele i rodzice mogliśmy spotkać się na boisku szkolnym na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Pani Dyrektor Edyta Gawlicka powitała nowych nauczycieli, a przede wszystkim uczniów powracających z wakacji. Wszystkim złożyła życzenia udanego roku szkolnego. W uroczystości wziął udział zastępca burmistrza Dzielnicy Ursus - Pan Wiesław Krzemień, który dołączył się do życzeń.

  • Galeria zdjęć

    brak danych