• Dla kogo jest Projekt z ZUS?

• Dla uczniów szkół podstawowych, którzy niebawem wkroczą na rynek pracy. Młodzież powinna wiedzieć dlaczego warto podlegać ubezpieczeniom społecznym i na jakie świadczenia może liczyć, jeśli opłaca składki. Niestety tych zagadnień nie ma w programie edukacyjnym polskiej szkoły. Stąd nasz pomysł na „Projekt z ZUS”, czyli popularyzację wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Drodzy Uczniowie!
          w roku szkolnym 2022/2023 ponownie przystąpiliśmy do programu „Projekt z ZUS”. Zaktualizowane materiały już dotarły do szkoły. Przed nami zadania projektowe :).

Anna Lewandowska

Archiwum działań i nasze sukcesy [link]
          Sukcesy w roku szkolnym 2018/2019 [link]

• Uroczystość zakończenia roku szkolnego

• Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/23 uczniowie klasy 1b, którzy wzięli udział w "Projekcie z ZUS" z rąk przedstawiciela ZUS Pana Emila Wratnego, Koordynatora ds. komunikacji społecznej i edukacji otrzymali nagrody za zdobycie III miejsca w etapie wojewódzkim konkursu oraz reprezentowanie województwa mazowieckiego w etapie centralnym.
          Dzięki wsparciu Rady Rodziców cała grupa uczestników projektu otrzymała karty upominkowe do sklepu Empik.

• Podsumowanie sukcesów - II półrocze

• Podczas podsumowania sukcesów naszych uczniów nie zabrako nagród przesłanych przez ZUS dla uczestników I etapu konkursu odbywającego się w ramach Projektu z ZUS. Nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców.

Na zdjęciu od lewej: uczennice klasy 8d, autorki filmu "Ubezpiecz się na lepsze jutro" oraz laureaci III miejsca etapu wojewódzkiego - uczniowie klasy Ib "Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie... robił"

Gratulujemy!

• Praca projektowa - klasa 1b

• Film zgłoszony na konkurs w ramach Projektu z ZUS w etapie wojewódzkim zdobył III miejsce i został przekazany do etapu centralnego.
          Prace projektową przygotowali uczniowie klasy 1b, pod opieką nauczycielek:
          Katarzyna Chibowska - wychowawczyni oraz nauczycielka języka migowego;
          Anna Lewandowska - koordynatorka projektu, autorska scenariusza.

• Praca projektowa - klasa 8d

• Film został zgłoszony na konkurs w ramach Projektu z ZUS - rok szkolny 2022/23.
          Autorki secenariusza: uczennice klasy 8d.
          Koordynator: Anna Lewandowska

• Harmonogram 2022/2023