• Nadanie imienia Szkole Podstawowej nr 360

• Polskie Noblistki, plakaty - klasa 3b

• W ramach zajęć o Polskich Noblistkach uczniowie klasy 3b wykonali plakaty z najważniejszymi informacjami dotyczącymi postaci: Marii Skłodowskiej-Curie, Wisławy Szymborskiej oraz Olgi Tokarczuk. Następnie zaprezentowali ciekawostki przed innymi uczniami.

• "Jak zostałam Noblistką? Życie i twórczość Wisławy Szymborskiej w komiksie."

• W listopadzie Biblioteka szkolna zorganizowała konkurs pt.: "Jak zostałam Noblistką? Życie i twórczość Wisławy Szymborskiej w komiksie."
          Uczennice Patrycja Zbucka z klasy 1g, oraz Justyna Hawryluk z klasy 1a zdobyły ex aequo pierwsze miejsce. Zachęcamy do obejrzenia pięknie wykonanych komiksów.

• Wieczór poezji Wisławy Szymborskiej

• Z okazji setnej rocznicy urodzin Wisławy Szymborskiej 16 maja 2023 roku, w naszej szkole odbył się Wieczór poezji poświęcony twórczości i życiu naszej noblistki. Recytacja wierszy przeplatała się z grą na pianinie oraz śpiewem piosenki Sanah „Nic dwa razy”. Dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie mogli poczuć klimat poezji poetki.  Choć od Wieczoru poezji minęło już trochę czsu, mamy nadzieję, że w pamięci nas Wszystkich zostaną piękne wspomnienia, do których będziemy często wracać.

• Szkolny konkurs plastyczny

• Zapraszamy do galerii zdjęć prac plastycznych poświęconych polskim noblistkom. Prace zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły w ramach szkolnego konkursu plastycznego.

• Projekt gazetki - edytor tekstu

• Uczniowie klas piątych w ramach pracy projektowej na lekcji informatyki mieli za zadanie przygotować jedną stronę gazetki poświęconej polskim noblistkom. Przykładowe prace wykonane przez piątkolasistów poniżej.