• Spotkanie inauguracyjne - X

• W dniu 05.10.2022 r. rozpoczęła swoją działalność Sieć Współpracy Wychowawców Świetlic Szkolnych. Jest to międzyszkolny zespół nauczycieli, którego celem jest wspólne rozwiązywanie problemów, dzielenie się pomysłami i spostrzeżeniami oraz propozycjami. Koordynatorem sieci jest Pani Agata Księżopolska - Kierownik Świetlicy Szkolnej w SP 360. Pierwsze spotkanie odbyło się Szkole Podstawowej nr 360. W spotkaniu wzięli udział kierownicy świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 2 i ze Szkoły Podstawowej  nr 4 oraz wychowawcy świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 360. Następne spotkanie Sieci odbędzie się w grudniu.

• Luty 2023

• Dnia 6.02.2023 r. odbyło się spotkanie Sieci Współpracy Wychowawców Świetlic Szkolnych w Ursusie. Obecni byli nauczyciele ze Szkół Podstawowych nr 2, 11, 360 oraz 381. Tematem zebrania było omówienie oraz wymiana doświadczeń dotyczących zabaw i zajęć świetlicowych w poszczególnych szkołach.

• Grudzień 2022

• Kolejne spotkanie Sieci Współpracy Wychowawców Świetlic szkolnych w Ursusie za nami. 5-tego grudnia spotkali się nauczyciele ze Szkół Podstawowych nr 2, 11 oraz 360.  Główną tematyką były warsztaty "Choinka z wikliny papierowej".