Grono Pedagogiczne
Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione, ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia. (Maria Skłodowska-Curie)
Nauczyciele edukacji przedszkolnej
Ewelina Wielec-Tomska – 0a
Karolina Witek - 0a
Emilia Pawlak – 0b
Katarzyna Jakób - 0b
Monika Żurawska – 0c
Jadwiga Nowak - 0c
Anna Kutyła - 0d
Dorota Błaszczyk - 0d
Michalina Zarzycka – język angielski
Agata Hawryluk - rytmika
- Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. (Maria Skłodowska-Curie)
Nasi najmłodsi uczniowie uczą się w czterech oddziałach:
- 0a (sala A67)
- 0b (sala F64)
- 0c (sala F63)
- 0d (sala E62)
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
Czego się człowiek za młodu nauczy to i na starość mruczy. (Eliza Orzeszkowa)- Klasy I
- Ewelina Laszewska – 1am (J135)
Marta Hordejuk – 1b (G106)
Karolina Malicka – 1c (D43)
Emilia Sztolsztajner – 1d (E53)
Michalina Milewska-Jakubiak – 1e (E53)
Katarzyna Paśnicka – 1f (D44)
Beata Żebrowska - 1g (D44)
- Klasy II
- Małgorzata Czaczkowska - 2am (J136)
Katarzyna Chibowska - 2b (G108)
Iwona Janiak - 2c (D42)
Monika Jastrzębska - 2d (D42)
Anna Czerwińska - 2e (G106)
Joanna Jakubowska - 2f (E54)
Anna Kowalska-Pałczyńska - 2g (E54)
- Klasy III
- Małgorzata Maliszewska – 3am (J143)
Agnieszka Maksimowska – 3b (G103)
Ewelina Jankowska – 3c (D43)
Agnieszka Zimnicka – 3d (G108)
Marta Skrzypkowiak – 3e (K149)
Anna Ziniewicz – 3f (K149)
Nauczyciele przedmiotów
Nauczyciele są dla społeczeństw trampoliną do lepszego jutra (Olga Tokarczuk)- Etyka
- Anna Czerwińska – etyka klasy I – III
Zimnicka Agnieszka – etyka klasy I – III
Szyszko Ewa – etyka klasy IV-VIII
- Religia
- Edyta Bartos
Sylwia Dymon
ks. Jarosław Borowiecki
ks. Łukasz Urbanek
Maksymilian Orłowski
- Bibliotekarze
- Anna Czerwińska
Ewa Gromysz
Renata Rossa
- Język polski
- Klaudia Gontarska
Małgorzata Kawala (6c)
Wioleta Kęsik
Dorota Murawińska (6d)
Marta Wróblewska
Dorota Ratyńska (4a)
Sylwia Siwik
- Język angielski
- Halyna Bereza
Beata Borkowska (6b)
Aleksandra Korszun
Paulina Kułaga (7b)
Joanna Motyczyńska (5d)
Agnieszka Pieńkowska
Paulina Titkin
Michalina Zarzycka
- Matematyka
- Anna Markowska
Anna Miłkowska
Aneta Mystkowska
Marianna Piotrowska
Anna Włodarska (5c)
Dorota Wojtyła (4c)
- Wychowanie fizyczne
- Karolina Dudkiewicz (4b)
Kinga Józwik (4f)
Agnieszka Kajtek (4e)
Tomasz Kielch (8a)
Izabela Maciejewska
Janusz Małysa (5f)
Paweł Pazdan (7a)
Aleksandra Witan
- Biologia/przyroda
- Dorota Błaszczyk
Karolina Chrustowiecka (4d)
Monika Federczyk (6a)
Paulina Wojtowicz
- Historia
- Edyta Bartos (5g)
Aneta Kobosz (5e)
- Muzyka
- Joanna Bronkiewicz (4a)
Agata Hawryluk (5a)
- Geografia/Przyroda
- Karolina Chrustowiecka (4d)
Monika Federczyk (6a)
- Fizyka
- Zofia Nawrocka
- Chemia/WOS
- Monika Bielak
- Informatyka
- Anna Lewandowska
Magdalena Ozga
- Technika
- Magdalena Niepodziańska
Aneta Ryczkowska
- Plastyka
- Elżbieta Kamińska (5b)
- Wychowanie do życia w rodzinie
- Monika Federczyk (6a)
- Edukacja dla bezpieczeństwa
- Anna Ratajczak
- Doradztwo zawodowe
- Katarzyna Matyjanka
Nauczyciele świetlicy
Agata Księżopolska - kierownik świetlicy
Natalia Brzozowska
Aleksandra Chwedoruk
Paula Czaja
Alicja Darkowska
Sławomira Gadomska
Kinga Jóźwik
Agnieszka Kajtek
Monika Kardacz
Robert Kowalski
Karina Kubka
Izabela Maciejewska
Elżbieta Pawłowska
Katarzyna Pyter
Ola Smakosz
Karolina Stokowska
Sylwia Tomczuk
Aleksandra Witan