• Historia szkoły

• 23 lutego 2018 r. Rada Miasta Stołecznego Warszawy podjęła Uchwałę NR LXI/1642/2018 w sprawie założenia Szkoły Podstawowej nr 360 w Warszawie, ul. Dzieci Warszawy 42 [link]
         3 września rozpoczęliśmy tworzyć naszą historię. W inauguracji roku szkolnego 2018/2019 oraz w uroczystości otwarcia wzięło udział wielu zaproszonych gości. Najważniejsi jednak tego dnia byli uczniowie, których szczególnie gorąco powitała Pani Dyrektor Edyta Gawlicka.

Mamy nadzieję, że każdy dzień nauki w murach tej szkoły będzie dniem odkrywania Waszych pasji, potencjałów oraz ciekawości świata. Przed Wami wiele lat nauki, wierzymy, że dni spędzone w klasach tej szkoły będą dla Was przepustką do jak najlepszej przyszłości i przygotowaniem do spełnienia Waszych marzeń.

Relacja z uroczystości na stronie Urzędu Dzielnicy Ursus [link]