Sukcesy wojewódzkie: wyróżnienie
Z ogromną radością informujemy, że Jakub Ryczkowski (8c) zdobył wyróżnienie w XXII edycji wojewódzkiego konkursu "Mistrz mojej małej ojczyzny", którego organizatorem jest Muzeum Niepodległości.
Jakub przygotował pracę w kategorii prezentacja multimedialna.
Bohaterką i tytułową Mistrzynią jest Halina Kifer-Pomykalska pseudonim Kropelka.
Sukcesy warszawskie: Konkurs WOS, dwoje laureatów!
26 kwietnia 2023 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Laureatom Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 360.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom! WynikiWydział Komunikacji Społecznej i Promocji Urząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy przekazał gadżety promocyjne dzielnicy Ursus.
Sukcesy ogólnopolskie: InstaLogik - 6 laureatów!
Z ogromna dumą przekazujemy informację o sukcesie naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik.
Wszyscy uczestnicy, którzy zakwalifikowali się do III etapu konkursu zdobyli wystarczającą liczbę punktów na uzyskanie tytułu finalisty lub laureata.
1. Kamila Klocek (4A)
Laureatka III miejsca
Drugi wynik w dzielnicy Ursus
Sukcesy wojewódzkie: wyróżnienie "Warszawska Syrenka"
Z dumą i radością informujemy, że uczeń klasy 8e Igor Albera zdobył wyróżnienie w 46. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka". Jury w składzie dr Jerzy Łazewski, Dorota Gellner i Leszek Zduń uznało reprezentanta naszej szkoły za jednego z 10 najlepszych recytatorów na całym Mazowszu w kategorii klas VII- VIII i przyznało mu wyróżnienie. Swoją interpretacją wiersza „Wariatka tańczy” Igor pokonał ponad 200 uczestników finałowych przesłuchań. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów scenicznych!
Wycieczki: klasa 2d i 2e zwiedzają Łódź
Dnia 20 kwietnia klasa 2d oraz 2e wybrały się do Łodzi. Uczniowie w łódzkim ZOO obejrzeli pokaz karmienia słoni, udali się na warsztaty do Kinematografu, z przewodnikiem spacerowali po ul. Piotrkowskiej, jednej z najdłuższych ulic handlowych w Europie oraz poprzez zabawę uczestniczyli w lekcji o Żywiole w Centrum Nauki i Techniki EC1.
Sukcesy dzielnicowe: Mistrz Sudoku
Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w Dzielnicowym Konkursie Mistrz Sudoku
Kategoria klas I
miejsce - Anna Bączkowska 1f
miejsce - Lam Tran 1c
wyróżnienie: Antoni Lis 1eKategoria klas II
Super Mistrz - Oliwia Skoczylas 2a
miejsce - Natalia Przybylska 2b
Kategoria klas III
wyróżnienie: Leon Boryszewski 3f
Sukcesy: Mistrzyni Mazowsza w szachach do lat 9
Nikola Radomska z klasy 2c zdobyła tytuł Mistrzyni Mazowsza w szachach do lat 9. Jest to najważniejszy i największy turniej na Mazowszu, w którym biorą udział najlepsi gracze z województwa.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Emilia Motyl
Wyniki konkursu
03.04.2023 r. odbył się finał WARSZAWSKIEGO KONKURSU WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
Laureatami konkursu są:
I miejsce
Malena Borkowska - Szkoła Podstawowa nr 360 w WarszawieII miejsce
Filip Ozga – Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci
Adam Lewczyk - Szkoła Podstawowa nr 360 w WarszawieIII miejsce
Gabriela Borowska – Szkoła Podstawowa nr 357 W Warszawie
Aleksander Szul – Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
"Warszawska Syrenka" - sukcesy dzielnicowe!
Śpieszymy się podzielić radosną informacją. 31 marca w Ośrodku Kultury "Arsus" odbył się koncert laureatów eliminacji dzielnicowych Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Wszyscy reprezentanci naszej szkoły otrzymali dyplomy oraz nagrody wyróżnienia na poziomie dzielnicowym. Podczas koncertu z dumą i przejęciem wysłuchaliśmy recytacji dwóch uczniów naszej szkoły. Mateusz Chmielewiec uplasował się na drugim miejscu, a Igor Albera zajął pierwsze miejsce i tym samym został reprezentantem dzielnicy Ursus w finałowych zmaganiach Konkursu na poziomie wojewódzkim. Dziękujemy za wspaniałe emocje. Gratulujemy i trzymamy kciuki!
"Zaczaruj szkołę drukiem 3D"
Zapraszamy do krótkiej relacji filmowej z realizacji projektu "Zaczaruj szkołę z drukiem 3D". 31 marca upłynął termin przesyłania prac konkursowych i z przyjemnością dzielimy się tym, co udało nam się przygotować. Zespół MAWIA 3D, który zakwalifikował się II etapu konkursu wywiązał się z wszystkich zadań. Trzymamy kciuki!
Wycieczki: Narodowa Galeria Sztuki - klasa 8d
Dnia 31.03 klasa 8d uczestniczyła w wycieczce do Narodowej Galerii Sztuki Zachęta w Warszawie.
Uczniowie wzięli udział w warsztatach z budowania relacji z wykorzystaniem sztuki współczesnej. Następnie uczniowie obejrzeli wystawę ciekawych prac polskich i zagranicznych artystów.
Wycieczki: Centrum Folkloru Polskiego "Karolin" - klasa 4e
331 marca uczniowie klasy 4e uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych i tanecznych. Warsztaty odbyły się w Centrum Folkloru Polskiego "Karolin".
Wycieczki: Śladami bohaterów "Kamieni na Szaniec" - 8b, 8e
13Jak uczcić 80. rocznicę słynnej akcji pod Arsenałem - najsłynniejszej inicjatywy dywersyjnej Polskiego Państwa Podziemnego, podczas której uwolniono 25 więźniów Pawiaka, w tym Rudego - bohatera słynnej powieści Aleksandra Kamińskiego?
Uczniowie klas 8b i 8e wraz z wychowawcami 29 marca ruszyli śladami bohaterów „Kamieni na szaniec”. Osnuta na kanwie lektury egzaminacyjnej gra terenowa w Ogrodzie Saskim wywołała uśmiech na naszych twarzach i dowiodła, że potrafimy współpracować, a także dobrze znamy fabułę powieści.
Wycieczki: Centrum Folkloru Polskiego "Karolin" - klasa3f
30 marca klasa 3f odwiedziła Centrum Folkloru Polskiego Karolin, gdzie przeniosła się w czasie i poznała folklor różnych regionów Polski. Uczniowie uczestniczyli również w wielkanocnych warsztatach rękodzielniczych.
Wycieczki: Centrum Folkloru Polskiego "Karolin" - klasa 3a
Dnia 29 marca klasa 3a wybrała się na wycieczkę do Centrum Polskiego Folkloru. Uczennice uczestniczyły w warsztatach tanecznych oraz w zajęciach praktycznych związanych z Wielkanocą.
Wycieczki: warsztaty wielkanocne - 1a i 1c
2Uczniowie klas 1a i 1c uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych. Odkrywali tajemnice życia pszczół - naszych skrzydlatych przyjaciół.
Baba Jaga opowiedziała dzieciom swoją wersję baśni braci Grimm "Jaś i Małgosia".
Na pamiątkę każde dziecko wykonało dla siebie przypinkę.
Nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu, uczniowie poszukiwali kolorowych jajeczek ukrytych na leśnych polanach i błądząc w leśnym labiryncie.
Wycieczki: Klasa 2d i 2e w stolarni
5Dnia 16 marca klasa 2e i 2d wybrały się do pobliskiej stolarni Mali Architekci Drewna w Michalowicach, aby poznać sztukę pracy w rzemiośle. Uczniowie podczas warsztatów odbyli podróż po zakładzie stolarza, uczestniczyli w lekcji przyrody oraz wykonali pamiątkowe pracę wielkanocne.
Pierwszy dzień wiosny
4Najmłodsi uczniowie z oddziałów przedszkolnych z wielką radością przywitali wiosnę. Uczestniczyli w kolorowym pochodzie z tej okazji.
Wycieczki: Centrum Olimpijskie - klasa 4a i 4g
12Klasy 4a i 4g zwiedziły Centrum Olimpijskie
Zapraszamy
Kontakt do administratora:
a.skoczylas@eduwarszawa.pl
Realizacja projektu archiwum [link]
Realizacja projektu archiwum [link]
Bieżemy udział akcji #SzkołaPamięta
Strona facebook [link]
Realizacja projektu archiwum [link]
Realizacja projektu archiwum [link]
Realizacja projektu archiwum [link]
Realizacja projektu archiwum [link]
Realizacja projektu archiwum [link]
Dzwonki
1 lekcja 7.30 – 8.15
2 lekcja 8.20 – 9.05
przerwa śniadaniowa
3 lekcja 9.15 – 10.00
4 lekcja 10.10 – 10.55I przerwa obiadowa
5 lekcja 11.15 – 12.00
II przerwa obiadowa
6 lekcja 12.20 – 13.05
III przerwa obiadowa
7 lekcja 13.25 – 14.10
8 lekcja 14.20 – 15.05
9 lekcja 15.15 – 16.00Godziny pracy sekretariatu
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
8.00 - 16.00środa - nieczynne
(dzień wewnętrzny)Galeria zdjęć
brak danychStatystyki
liczba odwiedzin: 526409